| anonim_4396 a întrebat:

Raspuns urgent, dau fund. Am windows 7 si mi-am instalat sopcast, dar nu merge. Intru in el si imi da eroare " sopcast main application has stopped working" straight face Si nici cool-tv nu merge cand intru pe internet explorere straight face tot asa face. Ce sa fie oare?

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Dezinstaleaza versiunea de sopcast pe care o ai si instaleaza alta versiune mai veche sau mai noua decat o ai acum de pe sopcast.com

| mcdeliric1 a răspuns (pentru shannygelu):

Degeaba tot asa face, in fine las`o balta cu sopcast`u lor cu tot happy