| Mihai651 a întrebat:

Rockerii nu cred inviata dupa moarte? sau ma rog sunt macar 50%dintre ei atei? adica asa pare si e ceva normal ca sunt ceva mai inteligenti decat restul parerea mea!

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Rockerii sunt mai dubiosi nu mai inteligenti.

| Crackman a răspuns:

Astia sunt oameni care nu au gasit echilibrul in viata la lor.Ce sa zic sunt oameni destepti si slabi peste tot

| BlackRose03 a răspuns:

Daca cineva crede in viata dupa moarte nu e prost.
Spre exemplu tu esti lipsit de vocabular pe langa mine (m-am uitat prin intrebarile si raspunsurile tale ), pui intrebari frecvente legate de viata dupa moarte si spui intr-un mod indirect ca trebuie sa fi foarte "inteligent" daca nu crezi in vreo divinitate, dar esti ateu si totusi sunt mai inteligenta ca tine.
Cum iti explici asta? Contrazice toate opiniile tale despre acest subiect. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea populației asculta rock...deja nu mai pare ceva special.
Depinde ce fel de rock asculți, unii sunt atei.