| Orton35 a întrebat:

In ce cred rockerii ca eu nu stiu nu cred nici macar unul in Dumnezeu? dar cei de la iris ca nici asta nu stiu.

2 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

De cand se pune stampila la primarie cu coada vacii? Va spun eu, de cand rockerii sunt considerati atei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amice, in religie e vorba de Judecata, nu de Prejudecata de Apoi. Ai tu grija sa nu te scufunzi in ele. Ca sa-ti dau un raspuns: am cunostinte care asculta rock, unul chiar mi-e bun tovaras, si acesta chiar e foarte credincios. Now, spread the word to your friends!