| Georgyyyyyyy66 a întrebat:

S-au publicat rezultatele de la evaluarea nationala 2014? Am incercat sa caut pe Inspectoratul Judetean Valcea cat si pe edu.ro dar nu am gasit nimic!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.admitereliceu.ro,sus la rezultate examene iti apare lista click pe rezultate EN 2014, alegi judetul si scrii numele iar pe edu.ro apesi pe admitere 2014 iti apare cateva citate, click pe ierarhia la nivel judetean/a municipiului Bucuresti iti apare harta alegi jutetul si daca dai pe ierarhia admiterii pentru judetul cutare o sa-ti dea elevii in ordinea mediei de admitere iar la lista candidatilor din judetul cutare ordonati alfabetic o sa-ti dea in ordine alfabetica.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca vrei sa cauti dupa nume, da un clik pe casuta "Lista candidatilor din judetul Valcea ordonati alfabetic" din link-ul :http://prep-adm.cloudapp.net/Ierarh/RapoarteJ.aspx?jud=40

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Le găseşti la linkul :
http://prep-adm.cloudapp.net/Ierarh/RapoarteJ.aspx?jud=40

Toate cele bune.