| Bubu_Bobo_1992 a întrebat:

Sa traiti bine!

Am o mare rugaminte va rog frumos sa ma ajutati cu o mica informatie.

Maine 18.02. 2015 trebuie sa ajung la breaza pentru sustinerea probelor eliminatorii * angajare SGP* si vreau sa plec din constanta. Problema e ca trebuie sa plec cu trenu din constanta, ajung la Bucuresti iar de acolo am spre breaza la halta, dar unde se sustin probele mai exact? cei de la CMZ mi-ai spus doar "breaza" si acum nu mai raspunde nimeni la telefon, nu inteleg unde anume in breaza, iar de unde ma lasa trenul la "halta" cum ajung la unitatea militara? Multumesc

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

In Breaza, pe calea ferata, exista statia "gara Breaza" si "halta Breaza Nord".
Ar trebui sa te prezinti, nu la o unitate militara, ci la Centrul zonal de selectie si orientare(din Breaza).Cum internetul nu furnizeaza decat adresa Colegiului militar 'Dimitrie Cantemir" din Breaza, presupun ca in incinta acestuia trebuie sa functioneze centrul cautat--- vezi datele de contact ale colegiului:http://www.cantemircml.ro/despre-noi/contact/