| lumy4u a întrebat:

Hey! am nevoie de ajutor,maine plec la Busteni cu trenul, si nu am mai fost niciodata cu trenul.care e diferenta dintre unele trenuri? ce sa aleg..am vazut interRegio, am fost cineva cu trenu asta la clasa 1? cum e?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Numa la clasa intai sa iei bilet pentru ca la clasa 2 e multa aglomeratie si poate nimeresti sa dai de un imputit langa tine. la 1º de abia vezi lume si e ambient curat mai relaxant dar putin mai scump.