| vali4789 a întrebat:

Cum ajung de la Bucuresti la unitatea militara din Breaza? Din ce zona a Bucurestiului iau microbuzul? Banuiesc ca microbuz, autocar sau ceva de genu caci cu trenul nici nu ma gandesc!

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Daca vrei sa mergi pe traseul care ajunge si prin Ploiesti poti merge la autogara de pe M. Vulcanescu, e intre Gara de Nord si piata Romana. Mai poti lua microbuz de la autogara Ritmului, care este in zona pe la Gara Obor