| mario_6601 a întrebat:

Sal all am si eu o problema.Am un laptop de ceva timp am reinstalat windowsul (windows7)si de la o vreme imi dispare din bara semnalu de wirles si se deconecteaza si nu isi mai revine decat daca ai dau un restart.Nu se intampla asa tot timpul imi puteti spune ce anume ar putea fi si ce este de facut.Va multumesc

3 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Incearca sa activezi placa de retea din "Control Panel\Network and Internet\Network Connections", nu doar din buton. Plus instalare drivere originale!

| mario_6601 explică:

Da am incercat am dezinstalat driveru si l-am instalat inapoi prin update la fel imi face e posibil sa fie de la driver?

| littlemonkey a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driver-ul pentru placa de retea wireless. Asigura-te ca este pentru windows 7.