| InF3CT a întrebat:

Sal.am antivirusul Eset nod 63 si de fiecare data cand vreau sa descarc ceva mi.l blocheaza... zice ca e virusat.Ce e de facut? Este alt antivirus mai bun ca eset? daca se poate sa fie si gratuit tongue

Răspuns Câştigător
| christishor a răspuns:

Intri pe site-ul de la avast official apoi iti faci un cont acolo si dupa instalarea lui te conectezi din antivirus la acel cont facut de tine iar in loc de acele 30 de zile trial o sa iti apara 360 data cand l-ai facut si cand o sa expire, bft sper sa nu uiti de fundita

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Avira AntiVirus Personal happy

| christishor a răspuns:

Salut un antivirus bun este vast sau avira la avast stiu cum poti obtine licenta pe 1 an fara piraterii ci perfect legal

| InF3CT explică (pentru christishor):

Si licenta cum o obtin?big grin

| M3K4N0ID a răspuns (pentru InF3CT):

Pai ia-l si u de pe tpb

| christishor a răspuns (pentru InF3CT):

Intri pe site-ul de la avast official apoi iti faci un cont acolo si dupa instalarea lui te conectezi din antivirus la acel cont facut de tine iar in loc de acele 30 de zile trial o sa iti apara 360 data cand l-ai facut si cand o sa expire, bft sper sa nu uiti de fundita

| M3K4N0ID a răspuns:

Pai poti sal opresti pana il descarci si apoi il pornestihee heeCu placerehee heeFUNDA?

| InF3CT explică (pentru M3K4N0ID):

Pai daca il opresc si ii dau drumu sa scaneze mi-l sterge...asa ca tot degeaba.