| corn3l a întrebat:

am un nokia n95 merge tot da se inchide din senin l-am resoftat tot asa face poate sa fie bateria pentru ca nu e originala e atlaswinking

Răspuns Câştigător
| AlecsLexx a răspuns:

De la baterie nu e clar, atata timp cat il poti porni la loc apoi. E posibil sa nu fie problema da soft, ci de hard. E posibil ca in urma instalarii unui program (aplicatie sau chiar joc) unele dintre functiile placi de baza / procesorului sa fi devenit inactive. De asemeni nu se exclude nici posibilitate unei miiiiiiici erori in soft. Sfatul meu este sa-i faci un ''control'' mai amuntit.winking

3 răspunsuri:
| AlecsLexx a răspuns:

Ideea e ca-i trebuie un control. Daca te descurci da-i inainte. Daca nu...ramane deschisa si posibilitatea controlului specializat.

| GasKa a răspuns:

Du -l la un service Nokia specializat si i-ati baterie originala http://adf.ly/2VGbR

| corn3l explică:

Ca si daca e dela hard si e ceva pe placa incativ ...il pot face acasa sau trebuie dus la un gsm servis ...cum pot face controluwinking