| Zberk a întrebat:

Am un Nokia n8 care din senin nu-i mai merge touchu. telefonul nu este blocat functioneaza butonulo on off, home, imi arata ca se incarca bateria dar nu merge touchu. ce as putea face?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai încercat să închizi/deschizi telefonul şi tot acelaşi lucru se întâmplă, atunci, cel mai probabil, este defect touchscreen-ul şi trebuie să duci telefonul la un Service!

Toate cele bune.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inchide-l si reporneste-l. Daca nu merge trebuie dus la reparat.