| S1mplu a întrebat:

Sal baieti,mi-am luat de curand un mouse si se pare ca uneori nu prea imi asculta comenzile,adica merge binisor dar mai face figuri cand dau click stanga,stiti voi click,dublu click etc, e ca si cum nu ar da click cateodata ci doar dupa a doua oara click,ce credeti ca ar avea, are rost sa umblu la setari sau e de la mouse la conexiunea dintre el si pc?

Răspuns Câştigător
| mostvaluable a răspuns:

Hei S1mplu, incearca in primul rand sa cauti driverul pentru mouseul tau, majoritatea mouseurilor performante au nevoie de un driver. Daca mouseul tau nu are niciun driver, intra in Control Panel, la sectiunea Mouse, si mareste "Double-click speed", pana o gasesti pe cea optima. Sper ca te-am ajutat, o zi placuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se prea poate.Dar incearca sa-l bagi cu calculatorul inchis. Apoi descarci ccleaner si scanezi.E un program de curata erori si alte din astea.