| yyyyy a întrebat:

am o problema. De ce nu imi fuctioneaza mouse-ul? am laptop si noroc ca pot sa umblu p el si fara mousse dar nu prea m-am obisnuit asa. adica nu se misca sageata aia dar sa dau click dreapta sau stanga merge. stiti care e problema? e ceva pe moment? trebuiesa-mi iau altul? fundda pentru cel mai bun raspuns si voturi pentru celelalte

4 răspunsuri:
| yyyyy explică:

Cum adica s-a terminat bateria?

| yyyyy explică:

Pai acum imi merge... aaaaaaaa si nu e epe baterie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca s-a terminat bateria, asta e kuza
Si eu am schimbat-o ieri, deci schimb-o si tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,mouse-ul p care il am eu e p baterie, si cred ca ai al tau daca spui ca ai laptop...nu stiai? sau poate la tine e altfel...nu stiu