| CR7 a întrebat:

Sal.Care joaca fifa 2007 multiplayer sa ma contacteze la id:yo_dark_mihy@yahoo.com sau skype:myhy14

5 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Te chinui cu fifa 07
instaleaza-ti noul fifa online (cere ca 07 la resurse)
se joaca numai online, e gratis, si printr-un singur click te baga sa te joci cu unu din alta tara, e prea tare happy si e pe puncte, castigi experienta, iti da jucatori, incearca-l, decat sa te chinui sa bagi ipuri sa dalea.asta e perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe adresa neagas_alin si joc eu oricand vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc eu ba

| C0nT3L3Dr4cUl4 a răspuns:

Ba eu joc in weekend numai sambata toata ziua duminica de dimineata pana la 4 si in cursul sapt de la 20:00 pana la 00:30 id-ul meu de mess mihnearaul@ymail.com

| MoLdOvAnU a răspuns:

Wai as vrea eu sa ma joc cu tine adauga-ma pe skype "nicu_levinte"