| adrianboss2011 a întrebat:

Sal,cine imi da si mie un site unde sa trimit sms gratuite la numarul asta:1258 vreau sa trimit la numarul ala, da eu nu mai am credit si am incercat cu mai multe siteuri, da nu ma lasa. funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bossule va trebui sa reincarci cartela ta prepay si vei putea trimite mesaje unde vrei tu!

Răspuns utilizator avertizat
| Generalul a răspuns:

Poti trimite sms-uri de pe alte site-uri doar la numere clasice de telefon. La numerele scurte (care de obicei au tarfi mai ridicat) nu se poate.