| Vlad9371 a întrebat:

dati-mi si mie un manual despre cum e facuta bomba c4 si ce ingrediente trebuie ca am nevoie de acest manual. Si mai vreau un alt manual care este scris in el istoria c4-ului (adica de cine a fost inventata si cu ce scop si mai multe detalii)...Ms.

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Tocmai cautam pe cineva ca tine. te invitam sa ne vizitezi la sediul nostru din Afghanistan si n-avea grija ca te invatam tot, si cum s-o construiesti si s-o folosesti.
ca veni vorba stiai de virginele care te asteapta in Paradis daca te sacrifici pentru Jihad? daca esti interesat ne gasesti in pesterile din Tora Bora. Allahu Akbar!

| lolly a răspuns:

Esti terorist?laughing

| GoguSteriade a răspuns:

Iti trimit eu una gata facuta, da-mi adresa.

| Vlad9371 explică:

Hahahahaa am nevoie de informatiile astea pentru un referat la scoala...deja am gasit cum se face si ce ingrediente trebuie dar nu am gasit cine a inventato si u ce scop...