| chocolate3755 a întrebat:

Dati-mi idei de cea mai originala jucarie de brad facuta manual. fundita

2 răspunsuri:
| Wihaela a răspuns:

Globul?

| xl0llip0px a răspuns:

Ai putea sa confectionezi jucarii pentru brad din ata. Ia un balon...umflel putin, cam de dimensiunea unei mingi de tennis. apoi acoperal cu ata imuiata in clei (ata poate fi de diferite culori) adica.mai precis.invirti ata in jurul balonului.astepti 30min.-1 ora pina se usuca cleiul. sparge balonul sau desumflal incet si TA-DA. am facut din astea la scoala la educatie plastica =)