| roxydulkik2000 a întrebat:

imi putzeti spune si mie care e pretul unui bilet de tren din pascani(Iasi) la Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| stillhartu a răspuns:

Uite, daca vei cauta pe google "mersul trenurilor" si accesezi primul site de acolo, poti afla cu usurinta pretul biletelor la tren pe orice ruta pe care o selectezi tu. Iti poate afisa pretul si in cazul unor reduceri, cum ar fi cea de elev, stundent etc. Eu gasesc pretul unui bilet intreg 76.2 RON. Uita-te si tu.

2 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

In jur de 75 de leibig grin