| marga09 a întrebat:

Sal.incerc de ieri sa ma loghez pe un anumit site si nu pot din cauza ca imi scrie "session timeout". ce inseamna asta si cum pot sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| marga09 explică:

Nu aveam nevoie de traducerea mot-a-mot...ci de o explicatie ca sa inteleg eu din ce cauza imi apare acest lucru si cum sa fac ca sa ma loghez fara nici o problema.

| valentin123 a răspuns:

Inseamna ca sezonul de inscrieri s-a terminat daca nu stii ce inseamna da pe google traducere si veezi ce iti spune.