| amalyutza a întrebat:

Saltongue, cine imi poate zice daca imi fac rezervare la avion dus intors mai repede cu o luna jumate este mai ieftin biletul? si daca puteti sa imi zici ceva companii. vreau din spania-cluj, daca cumva ati fost careva va rog sa imi ziceti:*mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Pai eu am fost cu WizzAir aceias ruta, www.wizzair.com, selectezi limba romana si in stanga ai Rezervare bilet bifezi Calatorie Dus-Intors de la Barcelona, Madrid sau ce oras vrei si La Cluj dupa aia alegi data, pasageri. De exemplu la Barcelona catre cluj costra 45 de Euro biletul dus intors pe data de 20 oct. Problema este ca nu poti cumpara online daca nu ai nu stiu ce card, bafta :*

6 răspunsuri:
| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Blue air.si eu am fost in spania cu ei. e fain.si e mai ieftin biletul big grin. pupii :*

| Ig0r a răspuns:

Uita-te pe wizzair.ro am calatorit in iulie. madrid-cluj dus intors 108 euro. biletu l-am luat cu aproape o luna inainte, dar conditii 0! iti recomand tarom.

| ancutsa13 a răspuns:

Incearca cu Tarom, este cea mai sigura companie. Si da, biletele sunt mult mai ieftine daca le iei mai din timp. Intra pe http://www.tarom.ro si poti sa calculezi pretul pentru orice data :*

| Aiicha a răspuns:

Cele mai importante companii sunt blue air si wizzair. Cel mai bine te duci la ei si te interesezi de pret.

| amalyutza explică:

Offsad nu gasesc de unde vreau. daca a fost careva va rog sa imi zicasad:*