| Barcecruz a întrebat:

Am o intrebare despre cea ce dau (FUNDA) care-i faza cu ea? De ce toata lumea vrea funda, la ce ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sofffie a răspuns:

Sa faca puncte, si poate doresc ca sa ajunga experti sau userul anului.

5 răspunsuri:
| DanSor a răspuns:

Cu cat strangi mai multe fundite, esti nr 1 pe site... dar acum se cersesc.
Toata lumea vrea fundite, de parca ar fi salariul pe care-l iei din bancomat sau iti ridica cine stie ce statuie poleita cu aur... sunt niste fundite si... atat!
Ele de obicei se dau pentru raspunsurile corecte, coerente si care chiar au un raspuns pe placul celui care pune intrebarea, dar numai e valabila chestia oh go on
O zi placuta si ai grija de tinewinking

| Buttercup30 a răspuns:

Pai cand se pune o intrebare, mai multa lume raspunde. Iar cel care a pus intrebarea are dreptul de a alege un raspuns sa fie castigator, si ii da funda. O sa vezi si tu in dreapta raspunsului o funda.Sio poti da doar o data.Si cu cat ai mai multe funde iseamna ca ai dat rapunsuri castigatoare.Imi dai funda?laughing

| byancacool a răspuns:

Funda nu ajuta la nimic este asa de forma cum s-ar zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fiecare raspuns declarat castigator, primesti 100 de puncte in plus, dar se pare ca nu asta e motivul pentru care multi au facut o obsesie pentru fundite, ci faptul ca au falsa impresie ca vor deveni experti daca au multe raspunsuri castigatoare(ceea ce nu e adevarat; pentru a deveni expert nu conteaza cantitatea ci calitatea raspunsurilor; castigatoare sau nu).

| D33a98 a răspuns:

Buna Barcecruz!

Pai toata lumea vrea funda, pentru ca daca obtii multe funditse devii expert TPU si din expert userul anului.

Fundita?