| ldream a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am o imprimanta veche dar foarte buna, HP deskjet 3745. Problema este ca pe CD-ul de instalare nu are driver pentru windows 8. Stiti cumva de unde pot copia un driver macar pentru windows 7 daca nu pentru 8. Macar il voi folosi la calculatorul vechi.

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Am cautat pe google si am ajuns pe pagina asta http://h10025.www1.hp.com/......reCategory

Poate daca se alege sistemul de operare si se urmeaza pasii indicati se va instala driverul pentru imprimanta.

1 răspuns: