| katalin13134300 a întrebat:

Sal TPU!
AM un wireless Canyon CNP-WF514N1 il am de cam un an, atunci l-am instalat a mers dupa ce m-am mutat a mers un timp dar dupa aia n-a mai mers si vreau sa-l configurez dar cand m-am mutat am pierdut manualul cu instructiuni puteti sa ma ajutati? Un sait de unde pot sa-l gasesc, instructiuni de la voi orice! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| shadowgost a răspuns:

De obicei astfel de wireless au un cod in spate ceva de genul 1.1.123.123 scrii codul asta in bara aia de la borwser( Google chrome, Mozilla, Internet explorer) De preferat Internet Explorer si il accesezi ca un link. acolo ai tot ce vrei. Inca o problema ar fi Instalarea unde gasesti kitu pe google happy Funda?