| cocainanicotinablabla a întrebat:

daca pe facebook dau raporteaza la un profil anume, ce se intampla? i se blocheaza contul si nu mai poate sa mai intre pe el? afla daca l-am blocat eu?

FUNDA CARE MA LAMURESTE

2 răspunsuri:
| ElecktroFloweR a răspuns:

Este posibil, dar dupa ce ii dai cu siguranta nu ii mai poti vedea profilul si nici el tie, doar daca il deblochezi.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Nu neaparat
dai raporteaza apoi cei de la facebook decid daca i se va inchide contul sau nu
si da, este posibil sa alfe cine i-a dat raportare, depinde de raportarea pe care o dai