| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Daca iti raporteaza cineva intrebarea sau ti-o blocheaza, poti vedea cine ti-a raportat-o? Daca da, cum? Mersiiilove struck Dau fundita pentru cine ma lamureste.tonguetonguelove struck

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu poti afla cine a raportat-o! crying Decat daca iti spune admina...Bafta! :*

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu poti afla, cine ti-a raportat intrebarea/raspunsul. Si apropo, este nevoie de minim 2 raportari (2 utilizatori diferiti), ca o postare sa nu mai fie vizibila.
Numai bine!

| St3fa a răspuns:

Buna! In acest site anumite persoane care pun intrebari greste sunt raportate de alte persoane! Nu se poate ca sa fie vazut cel care raporteza! Si eu m-am suparat cand mi-a raportat cineva 2 intrebari la rand!
O zii placuta!