| DouaPuncteD a întrebat:

De aseara numai merge sa vad pozele din pc. odata ce am dat clik nu imi apare poza.ma intelegeti? oare din ce cauza?:s

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi un id de messenger pe privat si rezolvam problema impreuna.

4 răspunsuri:
| Robert5678 a răspuns:

Nu, nu te inteleg.Mai multe detalii?

Uite, daca vrei, da-mi un mesaj privat ca ma stiu la astfel de lucruri si iti explic pe acolo mai multe posibilitati, depinde de caz

| Deea9v3 a răspuns:

Pai. si mie mi-a s-a intamplat...eu doar am dat restart si am asteptat sa se incarce poza si a mers big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou programul cu care se deschid pozele.big grin
Mult norooc!
Funditaaa?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema care ma ajuta sa bage id k1d_cs_pgl