| Barbiiie95 a întrebat:

Aseara eram pe facebook si cineva mi-a trimis un site de youtube cu numele pe care il am pe facebook am dat clik imi aparea youtubul cu chenarul negru si imi aparea sa instalez adobe am dat clik sa instalez si mi s-a inchis calculatorul.
Calculatorul imi merge greu si cand il deschid nu imi apar icoanele imi apare eroare si ca sa apara icoanele nu trebuie sa dau clik pe eroare.
Cum as putea sa scap de acest virus si din ce cauza mi-a aparut?
Multumesc.

1 răspuns:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Logic, asa mi s-a intamplat si mie, ai luat virusi ...instaleaza repede alt windows si ia-ti antivirusu si scaneaza, alta solutie nu mai ai, eu asa am putut rezolva problema, crede-mahappy