| denisman a întrebat:

Sal TPU, imi puteti da vreun link de la vreun tutorial, nu conteaza in ce limba (romana, engleza, orice) in care sa imi arate cum pot sa fac o eprubeta, m-am apucat de facut experimente si am nevoie de una urgent. Pe net am cautat, dar vand doar cate 100-500 de buc. Rog seriozitate,

2 răspunsuri:
| AlexanderHamilton a răspuns:

De ce ai vrea numai una daca zici ca faci experimente? Ai avea nevoie de mult mai multe :?

| denisman explică (pentru AlexanderHamilton):

MAN, eu fac experimente mici, in gen combinarea azotului lichid cu apa, sau ceva gen, nu imi trebuie mie 500 de eprubete...