| fl0ryn22 a întrebat:

Sal TPU stie careva daca pot sa vad cine mi-a vizitat profilul de facebook, exista vreo metoda ceva sa imi dau seama?

Răspuns Câştigător
| herder a răspuns:

Nu se poate. Am citit acum cateva zile pe yahoo o stire despre asta. Toate aplicatile / programele care sustin asta sunt minciuni pentru a te face sa intri pe siteuri cu reclame mascate in articole, sa te pacaleasca sa platesti preturi mari pentru servicii online, sau sa aiba acces la datele contului tau. Intr-un interviu cei de la Facebook au spus ca nu vor face niciodata o asemenea aplicatie.

3 răspunsuri:
| killforfun19 a răspuns:

Nu este pentru facebook dor la hi5 este asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce ştiu eu parcă nu se putea face asta. Ar fi interesant, dar din ce ştiu...nu.

| sonia7026 a răspuns:

Cu siguranta nu.Toate acele programe care promit acest lucru sunt minciuni.happy