| Chelaru_Ramona_1988 a întrebat:

Sal.tpu stie cineva de firma de recutare in uk SC YSIIEA SRL cu sediul in cluj napoca e serioasa sau sunt tepari astept raspuns urgent va multumesc

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Cea mai sigura verificare o poti face la Inspectoratul Teritorial de Munca Cluj ( str. George Cosbuc nr. 2, Email :itmcluj@itmcluj.ro). Intreaba daca respectiva firma este acredita de catre Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca Cluj.
Firma apartie unui cetatean al Letoniei--- se numeste Vapne Maksims.

Pe pagina sa de facebook, firma anunta INTALIREA DIRECTA CU ANGAJATORII din Anglia in Cluj, la hotel "Olimp" in data de 28 februarie ora 11 si in Craiova in data de 1 martie la hotel "Lido" ora 15 --- vezi link:https://www.facebook.com/pages/Sc-ysiiea-recruitment/380685595431832