| emilianxx a întrebat:

Stiti vreo reteta dulce usor de facut? Dau Funda xD

3 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Clatiteeee! love struck...

| Luissa123 a răspuns:

Intra pe inghetata.ro si da la inghetata cu cacao e foarte usor de facut...bafta

| DyannaDya a răspuns:

Poti face Tort de biscuiti.Cumperi de la magazin cati biscuiti vrei si crema de ciocolata.Ingrediente:
Biscuiti(cati vrei)
Crema de ciocolata(cata e nevoie)
Lapte(pentru a face crema)
Si apa ca sa inmoi biscuitiibig grin.
Cum se prepara?
Inmoi biscuitii in apa pe o parte si pe alata dar nu foarte tare.Asezi biscuitii ca si cum ar fi un blat dreptunghiular de tort.Un rand de biscuiti unul de cioco unul de bicu unu de ciocolaughing.Si tot asa pana cand vrei si pana cand potiwinking. Apoi il lasi la frigi macar 2 ore sau o ora jumate si e gata de servit.Deasupra poti pune ciocolata rasa sau bombonele.
P.S.:Biscuitii sun "blatul" tortului e ca si cum in loc de blat ai biscuitibig grin
Sper ca te'am ajutat! Bafta>big grin