| FataAmintirilor a întrebat:

Vreau reteta rapide de facut ceva dulce..rapid reteta si rapid funda funda daw

3 răspunsuri:
| AgentulVIPPro a răspuns:

Buna fataamintirilor.am sa iti dau cea mai simpla reteta.ingrediente:felii de paine, ou.si zahar.se sparg cateva oua intro farfurie si se bat. dupa ce a facut spuma se pune o tigaie cu ulei pe foc. dupa ce sa incins iei o felie de paine si o dai prin ou si o pui in tigaie.astepti vreo doua minute si o intorci pe cealalta parte. dupa o scoti si pui zahar pe ea.este delicioasa.succes.si ai incredere.o zi frumoasa

| FataAmintirilor explică (pentru AgentulVIPPro):

Aaaaaaaa am uita sau nu stiam: paine prajita e desert? tongue

| AgentulVIPPro a răspuns (pentru FataAmintirilor):

Nu.pt ca nu e dulce.reteta pe care tam dato este una veche dr foarte folosita in ziua de azi.si nu e moale dupa ce s-a facut nu tare.