| predatorboy a întrebat:

Va rog daca puteti sa ma ajutati : Am un modem AnyData ADU-510L de la Romtelecom si am semnal aproape full adica (5 linii si la calitate jos am :verde, albastru, portocaliu si cateodata rosu) da merge netu ffff greu si downloadez cu 10-50 kbps in loc de 3mbps (hai macar 1mbps daca ar fi) cat trebuie sa am la semnalu meu viteza de download.

1 răspuns:
| asman a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la Clicknet, numai asa ai sanse sa rezolvi problema.