| ady9003 a întrebat:

Mi-am tras internet de la romtelecom cliknet prin stik. Cea ce ma deranjeaza la el este ca atunci cand deschid calculatorul trebuie sal conectey manual iar eu as vrea sa se conecteye automat daca se poate.modelul este usb modem adu-510l anydata plss raspuns

5 răspunsuri:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Ce ciudata e viata.eu sincer am laptop si am net cu modem(tot de la romtelecom) si tu ai pc(calculator) si ai net cu sticku? n-am mai auzit.

| alinutza4a a răspuns:

Nu se poate automat.si eu am la fel. nici mie nu prea imi place, dar asta e. sunt multumita de cei de la romtelecom

| monis a răspuns:

Din pacate nu poti...asa e la toate stick-urile pentru net mobil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si merge bine acest net prin stik?

| dragosbest a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-a mai mare greseala din viata mea asta a fost sa-mi iau net de la hoti astia si stick 20 de kb download sunt niste hoti nu va lasati pacaliti de ei