| AdyDinamo123 a întrebat:

Sal, va rog din suflet ajutati-ma si pe mine. am reinstalat windowsul si nu stiu ce am facut din greseala de am sters si lockal d si lockal c. am instalat windowsul in partition C si acum numai am D, va rog ajutati-ma, cel mai bun rasp primeste funda

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Daca mai ai spatiu neutilizat poti folosi programul partition magic pentru a forma o partitie.

1 răspuns:
| enamel a răspuns:

Și uite asta pațești dacă nu te pricepi cât de cât la calculatoare și te apuci de reinstalat windows...