| Cosmin_2995 a întrebat:

vreau sa pun butonul shift de la tastatura la joystick adica sa existe un control unde sa il pun... ca am vazut la unii ca fac scheme de pe joystick si asta inseamna ca au butonul shift, app eu ma refer la jocul "fifa"

2 răspunsuri:
| ZaKid a răspuns:

Banuiesc ca prin scheme te referi la Fifa. normal. trebuie sa ghicim noi la ce se refera baiatu` ca asa e frumos nu?
Intri in controalele din tastatura si vezi ce este pus pe shift.
Dupa acea intri in controalele din joystick si te duci acolo unde te-ai dus cand ai vazut shift happy si pui acolo pe ce buton vrei sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu arata la fifa shiftu care este la controale.as vrea sa stiu si eu cum pun shiftu la joystick