| Eu500 a întrebat:

Salam si eu o intrebare vreau sa imi iau un pc destul de bun si are sistem linux cum adica linux nupot sa instalez windows xp pe el sau cum nu pot juca fifa 12 pe el

2 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Ba da, poti instala XP. Iti dau totusi un sfat prietenesc, pe care sper sa-l iei in seama. Te rog, nu cumpara pc-uri gata facute de la Altex/Domo/Emag/Pc Garage etc. Dai foarte multi bani pe ceva prost calitativ(carcasa si sursa, unde mai toate au Delux, care e varza) si un sistem dezechilibrat(ori ai un procesor bun si o placa video integrata ori invers).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cu siguranta nu poti sa instalezi. Va trebui sa vorbesti cu altcineva sa-ti faca instalarile.
In orice caz, de mers merge - Windows si Fifa si orice ti-o mai trebui.