| TeDrq a întrebat:

Am 512rami si vreau un sistem de operare... Multi imi recomanda Ubuntu linux dar l-am avut si imi merge sacadat si nici nu ma pot juca jocuri mmporg pe el straight face alt sistem de operare? ( in afara de windows xp ) un linux cv? P.S. daca mi-l dati sa imi dati si un tutorial cum sa il instalez big grinbig grin Dau Fundoiuuuuuuuu pls help me!

Răspuns Câştigător
| Memy a răspuns:

Merge un xp happy este o versiune student edition care consuma mai putin, oricum poti modifica si tema sa fie de win98 daca vrei sa se miste mai bine. Altceva nu am ce sa iti zic straight face.

7 răspunsuri:
| cristy1993 a răspuns:

Hmm nu stiu ce jocuri iti merg pe linux, oricum iti recomand sa iti upgradezi RAMI mai adauga o placuta 2 si se va misca mai bine.Desigur poti sa iti schimbi si procesorul, placa video etc.Dar costa

| TeDrq explică (pentru cristy1993):

Omule du-te in alta intrebare ce intreb eu si ce zici tu straight face e plin TPU de batuti in cap ca tine care numa se baga in seama daca stii zi daca nu nu mai raspunde! x(

| cristy1993 a răspuns (pentru TeDrq):

Iti recomand sa faci un curs de bune maniere.Chiar ai nevoie

| TeDrq explică (pentru cristy1993):

straight face bine daca fac un curs de bune maniere tu te impusti?

In fine oh go on nu ma mai cobor la nivelul tau :* bafta in continuare la dat cu capul de pereti! :*

| cristy1993 a răspuns (pentru TeDrq):

Eu cred ca trebuie sa urci la niveul meu.

| StefanelAlex a răspuns:

Nu ai ce mmorpg-uri sa joci cu acel pc, toate iti merg sacadat.
Sistemul de operare foloseste min 125 mega ram, un antivirus 75 (deci 200 in total si orice mmorpg foloseste cel putin 300 mega ram). Banuiesc ca ai si o placa de 64 mega gen fx5200 si un proc de 1500-2000. Asa am si eu si stiu ce zic.
Chiar si diablo 2 merge sacadat.

| TeDrq explică (pentru StefanelAlex):

Acum am windows last xp v20 si imi merge foarte bine metinul 4story etc.
happy in fine oh go on mersi de rasp