| Claudiu950 a întrebat:

Sall! Acum sunt pe laptop si am incercat sa intru pe facebook dar nu imi apare decat partea de sus unde cauti si nu apare restul paginii. Ce ar trebui sa fac? Aaa... Am de-aface cu problema asta de ceva vreme.

4 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Daca ai scroll la mouse( rotita de aia de dat in sus si joslaughing) apasa ctrl+dai de scrol in sus/jos si vezi daca se redimensioneaza imaginea si se vede binebig grin

| Claudiu950 explică (pentru VladPetcu):

Eu spuneam ca nu apare restul paginii, nu ca nu se vede bine... tongue

| VladPetcu a răspuns (pentru Claudiu950):

Ai facut asa si nu a mers?

| Claudiu950 explică (pentru VladPetcu):

Doar sa marit si micsoratr pagina atata tot nu mi-a aparut restul paginii!sad