| Aleczutzul a întrebat:

Sall all am si eu o intrebare am 17 ani si stau in Germania si de curand m-am inscris la scoala de soferi si as vrea sa stiu cum este la sala cum se puncteaza cum se procedeaza mersi mult

1 răspuns:
| bustamante a răspuns:

O sa iei permisul foarte usor. In Germania iei permisul foarte usor. Trebuie sa iei permisul in Romania altfel nu vei stii sa conduci o masina toata viata si o sa incurci ceilalti soferi in trafic. 98% din oamenii din Germania conduc foarte prost. Succes.