| LeX28 a întrebat:

Sall all cat credeti ca arn merita un Iphone 4s replica cu displayul spart si probleme cu semnalul. telefonul are cablu date si incarcator si husa flip cat cat ar merita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0 lei? Gandeste-te ca e replica si daca are si display-ul spart cine stie ce probleme mai apar cand o sa-l schimbi. Prost sa fi sa cheltui bani pe asa ceva, fara supararewinking

2 răspunsuri:
| DiabolikDy a răspuns:

Depinde la ce scor. eu vand unul original tot cu ecran spart 4s de 64 gb cu 750 lei