| unromantraditional a întrebat:

Sall,am deschis un radio,dar cand pun mouse-ul pe shoutcast sa vad cati ascultatori am,scrie "No source connected",ce pot sa fac sa rezolv problema? chiar daca nu cu shoutcast,dar vreau sa stiu cati ascultatori am... aaaa da,pentru cei interesati, am nevoie de djwinking

1 răspuns:
| HatedEmo a răspuns:

Aaa pai incearca sa promovezi prin mess si sa intrebi cati sunt on pe radio si sa-mi dai si mie radio-ulwinking si la problema cu dj tot asa cauta pe TPU sau facebook dj cu experienta