| anonima20 a întrebat:

Sall...am o imprimanta hp deskjet 2050 j510 series si cand vreau sa scot cv, de ex un comentariu.nu imi arata pe toata foaia.imi arata scrisul foarte mic. ce pot face? help

2 răspunsuri:
| kojakAG a răspuns:

Salut... deschizi softul imprimantei, apoi intri la Printer Preferences, dupa care alegi la Layout: Orientation: portrait si Page Order: front to back si bineinteles Page Format: page per sheet: 1. apoi te duci la Paper/Quality si alegi la Paper Source: Main Trayn. Paper Size: A4. Media: Plain Paper si la Quality Settings e bine pe Normal sa nu-ti consume mult. in cazul in care nu o sa-ti mearga te sfatuiesc sa te uiti la setarile de la scanner, daca il ai. succes

| Ionut_Lilea_1981 a răspuns:

Heiiii! eu ma ocup cu calulatoare IT si alte chesti am instalat o imprimanta HP J510 series si mi-a aparut la fel trebuie sa dezinstalezi chipsetul (driverul imprimantei ) si sa-l instalez din nou!