| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am si eu o intrebare: la mine in clasa noi colegi si diriginta ne facem de Craciun cadou si acum am nimerit sa fac cadou dirigintei si habar n0am ce sa0i i-au. Poate cineva sa imi dea un sfat? (M0am gandit prima data sa ii i-au un lantisor sau niste cercei)

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu cred ca bijuterii trebuie oferit unei diriginte.
Un buchet de flori si o cutie de ciocolata ar fi perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai bani de lantisor/cercei. Poate un parfum, dar las=-o pe mama ta sa-l aleaga. Daca parfumul este sub 100 ron, renunta si la parfum.

| MerVeilleuX a răspuns:

O carte interesantă de citit, dar în nici un caz bijuterii sau parfumuri. happy