| raluca750 a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a si trebuie sa ii facem un cadou dirigintei...habar nu avem ce sa-i luam deoarece in clasa a6a(cred) i-am cumparat o bratara de aur...tinand cont ca este ultimul an diriginta noastra ne-am gandit sa-i luam ceva mai special dar nu stiu ce.
Ce credeti ca ar trebui sa-i luam?
Multumesc anticipat si funda! :*:*

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

O poza de tablou cu toata clasa + un buchet de flori//o vaza de sticla cu modele pe ea//un set de cescute+farfuriutze(portelan).//o cana personalizatabig grin...c-am atat stiu.Bafta.pupici

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un stilou (dar unul dintre cele mai frumoase), un parfum, un colier, sau ceva pe care stiti voi ca si-l doreste demult.

| didu73 a răspuns:

pai faceti o poza cu clasa o puneti intr-o rama frumoasa + un buchet de trandafiri rosii si unul alb + o cutie de bomboane de cioco; ata in forma de inimioara, o s-ai placa, ru si colegi mei i-am facut acest cadou anul trecut de ziua ei si i-a placut foarte mult, si cred ca si dirigintei voastre o s-ai placa! suces1