| Kristinake a întrebat:

Ce cadou putem sai facem dirigintei de craciun?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
A-ti putea face o poza cu toata clasa si cu diriginta voastra.
Un inel, colier, un prafum, o floare in ghiveci, un pachet de cafea, un platou cu prajiturele.
Aveti de unde alege, acum depinde si de voi.

Toate cele bune!happy

4 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Cred ca, o scrisoare...in care sa ii scrieti ce credeti voi de cuviinta ca o s-o atinga pe suflet si un buchet de flori sau ciocolata...

| Agapimu a răspuns:

O trecut Craciunuraised eyebrows

| cucaracia a răspuns:

Ce zici de o bratara, cu diamante, cercei sau ceva d genu.big grin

| milena_1516 a răspuns:

Daca mai este valabila intrebare puteti sa-i cumparati un buchet de flori, ciocolata si nu stiu nu-mi dau seama ati putea daca va ajung bani sa cumparti si o felicitare de craciun cu o urare speciale. VREU FUNDITA big grin