| andreea165 a întrebat:

Hei! In clasa noatra, noi ne facem cadouri si am nimerit ca trebuie sa-i fac cadou dirigintei. Ce i-as putea lua? Ma gandesc la o pereche de manusi din piele, dar nu sunt sigura.

6 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Abis, da tio picat diriga, da ei cei trebuie cadouri, ar fi trebuit sa fie intre colegi, fara diriga, oricum eu zic sai faci cadou o carte happy, ca altceva nu prea cred, succes sa -i iei cei place, fundita, plz

| MykaEella a răspuns:

La noi in clasa toti dam bani iar cel cei strange cumpara si cadoul.
Poti sa-i cumperi in functie de banii pe care-i ai un pandantiv sau ceva de genu

| Alice1122 a răspuns:

Eu i-as lua ceva care sa ii rămână amintire.

| Lavuu a răspuns:

Te uiti si tu ce fel de bijuterii poarta si ii cumperi un set frumos, sau un parfum... o geanta. Manusile din piele mi se pare un cadou simplu... cumpara-i ceva mai special ca doar este diriginta ta. happy

| Scumpikkka00 a răspuns:

Eu as zice sai iei un parfum, o cutie de bomboane si un buchet de flori.Sigur o sa se bucure. Funda?

| andreea165 explică:

Numai eu ii dau cadoul...din bani mei. Suma trebuie sa fie minim 20 de lei maxim 40 de lei...