| Anddreiii a întrebat:

Sall am si eu o problema cu placa video. ok sa va spun. am placa de 64 mb deci ii foarte slaba si nu`mi merg jocurile mari d ex san andreasu imi merge doar daca setez grafica sau thinking oricum setez ceva la "Low" si nfs most wanted imi merge instalat intru in joc si joc 5-6 min si se inchide, m`am uitat de multe ori in daemon tools, credeam ca poate sare cd`ul din dt dar nu.si culmea ii ca cand am avut windows 7 a mers. dar acum daca vreau sa mi`l pun nu pot instala placa video ca zice ca driveru nu`i compatibil decat cu windows xp, 98 si windowsuri d astea mai vechi.eu totusi cred ca windows 7 are vreun booster ceva pentru placa videosad. daca ma puteti ajuta cu ceva

Răspuns Câştigător
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Placa de 64 e ff slaba. PC-ul tau este facut pentru alt ceva, nicidecum jocuri. Cand ti-ai instalat win 7, foloseai atunci Video-ul Incorporat de la procesor, care are 96 MBwinking, deci mai mare ca placa ta video. Win 7 nu are nici un booster, Daca vrei sa instalezi placa video pe win 7 cauta pe site-ul placi video(marci) driverul de la placa ta video care este compatibil si cu win 7. Daca nu gasesti spune-ne modelul placi si o sa-ti gasesc eu driverul. baftawinking

4 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

Cumpara alta mane nu ai ce face,, e chiar slaba... nu e chiar scumpa una de 512 :X

| lifeistough a răspuns:

Eu am vista si nu a trebuit sa-i instalez driverul are drivere pentru diferite lucruri nici placa de retea nu a trebuit so instalez numai sunetul in rest a instalet el singur driverele!

| Trinity a răspuns:

Salut placa ta este prea mica pentru ce spui u acolo, eu zic mai bine sa-ti iei o placa de 256 mb si o sati mearga fb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tgfghh