| manuel_3612 a întrebat:

Sall. am un sistem 5+1 si as vrea sa stiu daca e indicat sa tin subwoofer-ul langa laptop, daca avariaza cu ceva laptopu sau componentele? multumesc anticipat.

1 răspuns:
| MajorAsshole a răspuns:

Salut! Spune-mi te rog, de ce vrei sa tii subwoofer- ul langa laptop? Adica il tii pe birou? Pentru ca nu ti-as recomanda. adica nu o sa se auda bass- ul cum trebuie. Iti recomand sa il pui pe jos; eu asa il am si se aude "brici". Primesc vizite de la politie cam o data pe saptamana. dar cine le deschide usa? happy