| SakonSIUkon a întrebat:

Sall am un Telefon LG-T385b si nu stiu cum pot sa-mi downloadez jocuri, am net pe el si nu pot downloada.ce site-uri as putea folosi?

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Eu ti-as recomanda www.mobile9.com cauti categoria dorita. Jocuri, Wallpaper, Apps, etc si selectezi modelul telefonului tau. Si gata poti downloada ce vrei tu.

| SakonSIUkon explică:

Va multumesc tuturor.

| ToaderAndrei a răspuns:

Waptrick.com

| FreshXxX a răspuns:

Iti recomand eu un site pentru jocuri pe mobil: waptrick.com

| Maria_Ana_1994_bF0n a răspuns:

Frate daca nu ai android nu poti downloada jocuri = trebuie sa ai PlayStore

| belieber4 a răspuns:

Wapday.com sau wapdam.com, wapfever.com